FOTOGALERIE 2013

Mikuláš 2013

Datum: 5.12.2013 od 17 hod, Místo: divadlo v Open Gate, Popis: Po loňském úspěchu dorazil Mikuláš letos opět do divadla v Open Gate. Formou divadelního vystoupení se nám představili tři čertíci. V pekle hráli karty a vymýšleli lumpárny. Obzvlášť ten nejmenší a nejzlobivější čertík nápadně připomínal chování čerta z pohádky „Princezna ze mlejna“. Naštěstí včas zasáhli poslové z nebe, dva andělé, v doprovodu Mikuláše. Nejprve se četlo z knihy hříchů a dobrých skutků, kdo zlobil, kdo se neučil nebo odmlouval a kdo byl hodný a pracovitý. Poté všechny děti společně recitovaly naučenou básničku „Mikuláši, Mikuláši“. Po básničce si všechny děti šly na pódium pro odměnu. Cestou ukáplo několik slziček, ale zřejmě byly všechny hodné a proto si čerti nikoho neodnesli. Nezbývá, než se těšit na příští rok a doufat, že Mikuláš bude stejně štědrý jako letos a děti s rodiči budou stejně spokojení v předvánočním shonu. Tímto také děkujeme všem účinkujícím a pořadatelům.

Vánoční dílna a divadlo pro děti

Datum: 30.11.2013, 14:00 h, Místo: divadlo Open Gate

Adventní věnce 2013

Datum: 29.11.2013, Místo: Hasičárna Babice

Drakiáda 2013

Datum: 20.10.2013, Místo: hřiště Babice, Popis: Přijďte s draky za draky, tak Babický drak o.s. lákal nadšence na fotbalové hřiště v neděli 20.10.2013. Teplé počasí spíše připomínalo pozdní léto a možná právě kvůli tomu se sešel velký počet rodin s dětmi. Vítr tak úplně nefoukal, takže komu se drak nevznesl za mírného vánku a potřeboval rozeběh, musel počítat s překážkovým během přes provázky. A komu drak vyletěl vzhůru, taky neměl tak úplně vyhráno, stromy blízkého lesa poskytly "hladké" přistání několika drakům. Ceny za nejvyšší dolet, nejdelší let a nejkrásnějšího domácího draka byly rozdány a nikomu se stále nechtělo domů. Každý účastník dostal malou sladkou odměnu a doufáme, že příští rok se sejdeme minimálně v takovém počtu, jako letos.

Herna 17. duben 2013

Datum: 17.4.2013, Místo: herna v Open Gate, Popis: Setkání maminek s dětmi probíhá každou středu mimo školních prázdnin v časech 9:00 - 12:00h v herně areálu školy Open Gate. Přijďte si pohrát, seznámit se, zacvičit si nebo něco vytvořit z papíru a dalších výtvarných pomůcek.

Dětský karneval 2013

Datum: 10.2.2013 od 14 hod, Místo: divadlo v Open Gate, Popis: 10.února se v divadle základní školy Open Gate v Babicích sešlo spousta masek na již tradičním čtvrtém ročníku dětského karnevalu. Nejlépe divácky hodnocené se staly masky domácí výroby. Zubní kartáček spolu se zubní pastou se zaslouženě uchopil prvního místa. Hodnocení masek probíhalo ve třech kategoriích – děti do šesti let, děti od sedmi let, nejlépe vyšňořená rodina a zvláštní cena poroty. Na stupních vítězů se tak dále ukázala malá indiánka, také celá rodina kovbojů z Babic, mladý Pohlreich z Ano šéfe, roztomilé lvíčátko, kočička, pirátská rodina a rodinka včelky Máji. Mezi další skvělé převleky patřily pavouk, chobotnice, víly, kouzelníci, kvanta princezen, nějací spidermani,… Těch masek bylo opravdu hodně a celé představení mistrně zvládl moderovat hodně vysoký kejklíř s kouzelníkem. Nechyběla ani dětská diskotéka a soutěže, kde všichni mohli získat drobné ceny. Hlavní ceny věnovala cukrárna v Doubravčicích a myslím, že se obdarovaní olizují z té dobroty dodnes. Nesmíme zapomenout na finanční podporu obecnímu úřadu Babice, základní škole Open Gate za spoluorganizaci a poskytnutí prostor, za milé ceny firmě Husqvarna Česko s.r.o. a v neposlední řadě firmě HP Susan za báječné pohoštění pro všechny zúčastněné. Děkujeme všem sponzorům a také všem rodičům s dětmi, kteří přispěli k výborné náladě mrazivého nedělního odpoledne. Všichni se už těšíme na příští ročník !!!

Ještě žádný komentář.
  • Sponzoři 2020

  • Jsme členy

  • SPOLUPRACUJEME

  • Archivy