FOTOGALERIE 2016

Vánoční setkání

Datum: 27. 11. 2016, Místo: náves Babice

Vázání adventních věnců

Datum: 25. 11. 2016, Místo: klubovna Babického draka

Vánoční dílničky a divadlo pro děti

Datum: 20. 11. 2016, Místo: divadlo v Open Gate

Lampionový průvod 2016

Datum: 30. 10. 2016, Místo: přes Hujaru

Drakiáda 2016

Datum: 22. 10. 2016, Místo: fotbalové hřiště Babice, Popis: Letos druhý termín a vypadalo to, že to opět nedopadne. Těsně před začátkem zase začalo pršet. Naštěstí se počasí ve finále umoudřilo a na fotbalovém hřišti se sešlo několik nadšenců. Cílem bylo dostat draky do výšky nad koruny stromů lesa, kde už byl vítr. Několika soutěžícím se to zdárně podařilo, takže bylo na co koukat. Děkujeme všem, kteří přispěli občerstvením, pro děti byl připraven čaj a pro dospělé káva na zahřátí. Na závěr jsme si opekli buřtíka, letos asi už posledního. Děkujeme všem účastníkům za krásné odpoledne a těšíme se již na další rok.

Tvoření v herně podzim 2016

Datum: podzim 2016, Místo: herna RC, Popis: Tvoření dětí.

Babické Lesohrátky

Datum: 03. 09. 2016, Místo: Fotbalové hřiště Babice, Popis: Dne 3. září pro vás uspořádal náš Spolek Babický drak první ročník Babických Lesohrátek. Jednalo se o zábavnou, přírodovědně naučnou stezku pro děti od 2 do 15 let. Tématem tohoto ročníku byl les a jeho okolí. Akce měla překvapivou účast 190 soutěžících. Na trase dlouhé 1,5 kilometrů jsme připravili celkem 8 stanovišť. Trasa nebyla zaměřená pouze na vědomosti, ale obsahovala i pohybové stanoviště, stanoviště hlavolamů nebo stanoviště poznávání předmětů po hmatu. Na stezce děti potkávaly pohádkové bytosti, například hejkala, ježibabu, krále, vílu a další. Za úspěšné absolvování trasy jsme soutěžící odměnili hodnotnými cenami, diplomy i občerstvením formou opékání špekáčků. V kategorii nejstarších (ve věku 10 – 15 let) se soutěžilo o vstupenky do JumpParku Praha, které nám tato společnost věnovala jako sponzorský dar. Na přilehlém fotbalovém hřišti jsme pro návštěvníky akce připravili občerstvení s hudbou, táborák a další doprovodné akce, jako malování na obličej, či 3D svět, který za podpory ELI beamlines předvedl návštěvníkům pomocí speciálních brýlí například vizualizaci projektu ELI nebo jízdu na horské dráze. Díky místnímu Astro kroužku si návštěvníci mohli vyzkoušet i pozorování Slunce. Babické Lesohrátky byly připraveny ve spolupráci s DS Tyl Říčany a za podpory sponzorů akce. Tímto bychom chtěli všem sponzorům a DS Tyl Říčany velice poděkovat. A co máme v plánu dál? Díky letošní hojné účasti a zájmu chystá náš Spolek Babický drak i pro příští rok další ročník Babických Lesohrátek. Tak přijďte! Bližší informace naleznete na facebookových stránkách Babického draka (či na www.babickydrak.cz), kde si můžete prohlédnout i fotky z našich akcí. Dozvíte se zde také o dalších plánech a aktivitách tohoto spolku.

Páteční cvičení 24.6.

Datum: 24. 6. 2016, Místo: Žernovka, Popis: Páteční cvičení dětí.

Jarní herna

Datum: 8. 6. 2016, Místo: Zahrada staré školy

Brigáda paletový domek

Datum: 21. 5. 2016, Místo: Zahrada staré školy, Popis: Úprava paletového domku - broušení, zastřešení, natírání, osazování bylinkami a další úpravy.

Sebeobrana

Datum: 11. 5. 2016, Místo: Herna RC, Popis: Sebeobrana se konala v dračím doupěti ve středu 11.5. od 17:30 pod vedením mistrině Evropy v karate a současné cvičitelky bezpečnostních složek státu Kristíny Bosákové. Teoretické základy, co dělat ve které situaci a také praktický nácvik toho nejdůležitějšího.

Páteční cvičení 13.5.

Datum: 13. 5. 2016, Místo: Tělocvična v Open Gate, Popis: Páteční cvičení dětí.

Brigáda lesopark

Datum: 7. 5. 2016, Místo: Lesopark Babice, Popis: Děkujeme všem nadšencům za pomoc na brigádě v Lesoparku. Co jsme zvládli? – podsypat štěrkem mašinku a autíčko – nainstalovat opravenou hrazdu – zkrátit velkou houpačku, aby se pohodlněji houpalo – opravit 2 dřevěné houpačky – opravit spadlou větví prasklou stříšku na tabuli stromy – speciální dík Břéťovi Ministrovi – opravit lavičku v divadle – uklidit, shrabat, zamést Na konci brigády na děti čekalo oblíbené loutkové divadlo, ještě že Vás Klárko (Sochorová), Michale (Kloube) a Honzo (Ujčíku) máme! Jsme rádi, že se z jednoroční údržbové brigády Lesoparku stala milá tradice, příští rok se zase těšíme. Celé finanční zajištění brigády bylo zajištěno obcí Babice.

Dětský karneval 2016

Datum: 24. 1. 2016, Místo: Divadlo v Open Gate, Popis: Dětský karneval v Babicích, letos poněkud dříve.

Tvoření v herně jaro 2016

Datum: jaro 2016, Místo: herna RC, Popis: Tvoření dětí.

Páteční cvičení leden 2016

Datum: 8. 1. 2016, Místo: Tělocvična v Open Gate, Popis: Páteční cvičení dětí.

Ještě žádný komentář.
  • Sponzoři 2020

  • Jsme členy

  • SPOLUPRACUJEME

  • Archivy