FOTOGALERIE 2012

Vánoční setkání

Datum: 16.12.2012, Místo: před OÚ Babice, Popis: Každoroční vánoční setkání proběhlo letos 16.12. Letošní novinkou bylo od 15h pásmo vánočních koled v divadle Open Gate určeno nejen pro seniory. Vystoupení si připravili žáci ZŠ Open Gate, kterým tímto děkujeme. Od 16h začalo tradiční Vánoční setkání na návsi. Počasí nám přálo, takže dorazil hojný počet účastníků. Obec připravila pro všechny čaj, svařák a pro děti teplý jablíčkový nápoj. Soutěžilo se o nejlepší štrúdl, nechyběly prskavky, zpívání vánočních koled za doprovodu kytary a zvonění na Ježíška. Děkujeme obci Babice, která tuto akci pořádala a již se těšíme na další ročník.

Mikuláš v Babicích

Datum: 5.12.2012, Místo: divadlo v Open Gate, Popis: Po loňském úspěchu dorazil Mikuláš letos do divadla v Open Gate. Od páté hodiny odpolední probíhala hromadná výroba papírových andělů a děti se navíc musely naučit básničku „Náš, náš Mikuláš“. O hodinu později, ve tmě a za doprovodu záživných kouřových efektů, přišel Mikuláš, anděl a čerti. Zprvu vystrašené děti koktavě recitovaly naučenou básničku, ale pak již uklidněné vzorně čekaly, až budou povolány na pódium pro odměnu. Zřejmě byly všechny hodné a proto si čerti nikoho neodnesli. Nezbývá, než se těšit na příští rok a doufat, že Mikuláš bude stejně štědrý jako letos a děti s rodiči budou stejně spokojení v předvánočním shonu. Děkujeme moc.

Adventní věnce

Datum: 30.11.2012, Místo: Hasičárna Babice

Divadlo

Datum: 24.11.2012 , Místo: Divadlo Open Gate, Popis: Od 14h se konala dílnička pro nejmenší. Za pomoci rodičů si děti vytvořily spoustu vánočních ozdob jako řetěz na stromeček, vánoční kouli, ozdoby na sklo, zažehlené obrázky z korálků, svícen z jablka a mnoho dalšího. Po dvou hodinách tvoření konečně dorazilo loutkové divadlo, na které se všichni moc těšili. Dorazili také další diváci, takže divadlo jak se říká \"praskalo ve švech\". Představení s vánoční tematikou se všem moc líbilo. Tímto děkujeme obci Babice za divadlo a studentům školy Open Gate za otevření kavárny. Také děkujeme rodičům, kteří nám přispěli na materiál na tvoření.

Drakiáda

Datum: 21.10.2012 , Místo: hřiště Babice, Popis: I přes teplotní inverzi a absolutní bezvětří se v neděli 21.10. na hřišti v Babicích sešlo několik rodin odhodlaných pouštět draky. Po marném čekání na vítr byla místo \"drakiády\" zahájena \"bublinkiáda\". Děti foukaly bublinky s obrovským nadšením a dobrá nálada nikomu nechyběla. I přes to se našlo pár nadšenců odhodlaných draka vypustit. Rychlé nohy musely nahradit vítr :-) Všechny děti dostaly nějaké sladkosti za účast a všem děkujeme za jejich houževnatost, rychlý běh, vytrvalost a trpělivost. Už se těšíme na další ročník, tentokráte snad už s větrem.

Babický trail 1/4 maraton

Datum: 16.9.2012, Místo: fotbalové hřiště Babice, Popis: 2.ročník běžeckého maratonu pro děti i dospělé pořádaný spolkem SK Babice. Babický drak na této akci měl malý koutek s programem pro děti.

Herna od září 2012

Datum: 12.9.2012, Místo: herna v Open Gate, Popis: Setkání maminek s dětmi probíhá každou středu mimo školních prázdnin v časech 9:30 - 12:00h v herně areálu školy Open Gate. Přijďte si pohrát, seznámit se, zacvičit si nebo něco vytvořit z papíru a dalších výtvarných pomůcek. Hernu vede nově od září 2012 Martina Poláčková, která zajišťuje také program.

Karneval

Datum: 5.2.2012 od 14 hod, Místo: divadlo v Open Gate, Popis: Již třetím rokem jsme v divadle základní školy Open Gate pořádali Dětský karneval nejen pro děti. Přesto, že byl veliký mráz, „…že by ani psa nevyhnali…“. Překrásné masky jako například „podzim, zebra, vodník, princezny a princátka, šmoulinky, piráti, víly, pejsek, kašpárek, klaun, kočičí princ, Večernice, indiánka, motýlci, Pipi dlouhá punčocha, dáma s deštníkem, čarodějnice a mnoho dalších“ se dostavily v hojném počtu, z čehož jsme my, jako pořadatelé, měli velikou radost. Celým odpolednem děti provázel a bavil kejklíř PET, nechyběla diskotéka pro děti, drobné odměny ze soutěží, balónky a sladkosti. Na konec karnevalu byly vyhlášeny nejhezčí masky ve třech kategoriích. Kategorii „děti do pěti let“ vyhrála Julinka v masce „stromu“, druhé bylo „princátko“ Šimon. V kategorii „děti od šesti do patnácti let“ vyhrál „šašek“ Martin, druhá byla „dáma“ Darina a „nejlépe vyšňořená rodina“ Vokáčovi z Babic se převlékla za „Bruncvíka se lvem“. Jelikož rozhodování bylo pro porotu velice těžké, přidali ke třem tradičním dvě čestná místa a zaslouženou cenu dostalo více masek. Nejlépe vyšňořená rodina byla, tak jako každé první místo, odměněna předobrým dortem z cukrárny v Doubravčicích. Děkujeme za finanční podporu obecnímu úřadu Babice, základní škole Open Gate za spoluorganizaci a poskytnutí prostor, za ceny časopisu Betynka a firmě Husqvarna Česko s.r.o. a firmě HP Susan za báječné pohoštění pro všechny zúčastněné. Budeme se těšit opět příští rok na viděnou !!

Ještě žádný komentář.
  • Sponzoři 2020

  • Jsme členy

  • SPOLUPRACUJEME

  • Archivy