Zveme Vás 28.8. v sobotu  na fotbalové hřiště, kde se bude konat celodenní akce pro děti i dospělé  “Loučení s létem” .

Čeká Vás bohatý program, kde si přijdou na své malé děti, starší i dospělí.

Vstupné přes den dobrovolné, večer 50 Kč.

Loučení s létem

Hodnocení akce: v sobotu 28. 8. jsme v Babicích na fotbalovém hřišti pořádali 1. ročník celodenní akce pro děti i dospělé „Loučení s létem“. Název této akce byl opravdu na místě, protože dopoledne občas sprchlo, odpoledne bylo oblačno a teplotní stupně odpovídaly odeznívajícímu létu. Naštěstí jsme byli vybaveni přístřešky, velkým stanem, teplým občerstvením a dobrou náladou, takže akce probíhala úspěšně i za nepříznivého počasí. Na programu bylo dopolední divadélko pro děti, odpoledne pak soutěže pro děti, probíhala celodenní vědomostní soutěž pro rodiny, nohejbalový turnaj, ukázky s dobrovolnými hasiči, vyhlášení vítězů a večerní zábava, kde hrála skupina PRO-VAS a skupina ARENA. Ceny pro děti i dospělé byly rozdány a některé i snědeny :-), jelikož byly věnovány do soutěží dva krásné dorty. Těšíme se zase za rok na 2. ročník. Děkujeme sponzorům za podporu a uskutečnění této akce.